آخرین مطالب آموزشی

کاتالوگ افست یا دیجیتال

blog5
چاپ افست و دیجیتال مدت‌ هاست که روبروی یکدیگر قرار گرفته اند و برای کسب رتبه برتر در استراتژی‌ های بازاریابی در سراسر صنایع رقابت می‌کنند. یکی از داغ ترین بحث ها بر روی کاتالوگ محصولات متمرکز است. کاتالوگ های دیجیتال که زمانی یک دامنه بلامنازع برای چاپ افست بود، سهم خود را از بازار به دست آورده اند. شما می توانید برای دریافت مشاوره های لازم با گروه حرفه ای چاپ افست و طراحی بعد پنجم صحبت کرده و قیمت چاپ افست کاتالوگ و هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال را از ایشان جویا شوید.
بررسی تفاوت های چاپ افست کاتالوگ و کاتالوگ دیجیتال
این سوال پیش می‌آید که آیا حتی می ‌توان یک استراتژی برنده را انتخاب کرد؟ همکاران ما در بعد پنجم با تجربه در زمینه دیجیتال و چاپ افست، مزایای کاتالوگ های دیجیتال و اینکه چرا چاپ افست هنوز در دنیای آنلاین به طور فزاینده جایگاهی دارد را بررسی کرده است تا به انتخاب رسانه مناسب برای کاتالوگ محصولات کمک کند.
نقاط قوت کاتالوگ دیجیتال
مصرف‌کنندگان مدرن جدیدترین و بهترین محصولات را می‌خواهند و راهکارهای جدید همیشه برنده است. یک کاتالوگ آنلاین، امکان به روز رسانی در زمان واقعی، از جمله انتشار محصول، کاهش قیمت، اطلاعیه ها یا سایر ویرایش ها را در صورت نیاز فراهم می کند. ارتباط برند با مصرف کننده فوری است و یکی از موثرترین راه ها برای رقابتی ماندن در بازار پرشتاب امروزی است.
در بررسی انتخاب چاپ افست کاتالوگ یا کاتالوگ دیجیتال ، هنگامی که یک کاتالوگ چاپ افستی تولید و پست شد، پنجره به روز رسانی تا تاریخ اجرای بعدی بسته می شود. برای برندهایی که دائماً اقلام جدید را منتشر می کنند، ممکن است کاتالوگ چاپ افستی قبل از رسیدن به مقصد قدیمی شده باشد. همچنین جای کمی برای خطا در چاپ افست وجود دارد. یک اشتباه املایی یا اشتباه چاپ افستی ممکن است نیاز به چاپ افست مجدد داشته باشد و هزینه نهایی شما را دوبرابر کند یا قبل از تشخیص اشتباه به صندوق پستی مشتریان شما برسد. قیمت چاپ افست کاتالوگ نیز در انتخاب موثر است.
blog12-2
قابل دسترس در هر کجا
بیش از نیمی از کل ترافیک اینترنت از یک دستگاه تلفن همراه است. با دانستن اینکه از هر پنج نفر، یک نفر به صورت ماهانه از طریق یک دستگاه تلفن همراه به صورت آنلاین خرید می کند، پیامدهای آن برای مارک های CPG واضح است، کانال های دیجیتال تجربه خرید را تغییر داده اند. می توانید هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال را از ما بخواهید.
چاپ افست کاتالوگ یا کاتالوگ دیجیتال را که بررسی می کنید، در خواهید یافت که یک کاتالوگ دیجیتال در هر مکان و هر زمان از طریق وب سایت شما یا از طریق ایمیل ارسال شده به پایگاه داده شما قابل دسترسی است. مشتریان بالقوه می‌توانند پیشنهادات شما را در هر کجا که هستند مرور کنند و در نهایت از هر دستگاهی خرید نمایند.
در حالی که کاتالوگ های چاپ افستی می توانند خوانندگان را برای خرید یک کالا به وب سایت شما سوق دهند، ضرب المثل قدیمی را به خاطر بسپارید که دور از چشم، دور از ذهن است. اکثر مصرف کنندگان کاتالوگ را برای مطالعه در رفت و آمد با خود نمی برند. هنگامی که آن کاتالوگ در خانه باقی می ماند، باید خرید برند خود را در هر جایی که مشتریان شما می روند، در دسترس قرار دهید.
 
تجزیه و تحلیل دقیق
در تجزیه و تحلیل دقیق چاپ افست کاتالوگ یا کاتالوگ دیجیتال ، کاتالوگ های دیجیتال امکان ردیابی آسان و در بسیاری از موارد گزارش گیری خودکار را فراهم می کنند. پلتفرم ‌های آنلاین، تعیین نرخ تبدیل و همچنین اندازه‌گیری برداشت ‌ها، تعامل و اینکه کدام محصولات بیشترین تقاضا را دریافت کرده‌اند، فرآیندی ساده است که هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال را نیز قابل قبول می نماید.
همانطور که اشاره کردیم، انتشار آنلاین نیز امکان تغییرات در زمان واقعی را فراهم می کند. اگر یک استراتژی یا محصول خاص ده به یک از دیگران برتری دارد، می توانید تنظیمات لازم را برای به حداکثر رساندن سود انجام دهید. اگرچه فروش از کاتالوگ های چاپ افستی نیز قابل پیگیری است، اما ممکن است جای بیشتری برای خطا وجود داشته باشد. اگر شخصی که یک کاتالوگ دریافت کرده از وب سایت شما بازدید کند و خریدی انجام دهد، ممکن است این فروش مستقیماً به قطعه چاپ افستی نسبت داده نشود.
مزایای کاتالوگ های چاپ افست
ده سال پیش، تعداد کاتالوگ چاپ افستی به بالاترین حد خود رسید. تغییر به سمت تبلیغات دیجیتالی باعث افت قطعات چاپ افستی شد، اما چشم انداز دیجیتالی بیش از حد اشباع شده، فرصتی برای چاپ افست ایجاد کرده است تا جایگاه خود را دوباره به دست آورد. قیمت چاپ افست کاتالوگ را هم اکنون از ما بخواهید.
در بررسی تفاوت های چاپ افست کاتالوگ یا کاتالوگ دیجیتال ، باید گفت که مصرف کنندگان با تعداد زیادی از ارتباطات آنلاین به صورت روزانه، اگر نه ساعتی، غرق می شوند. کاتالوگ آنلاین شما ممکن است در عرض چند ثانیه در فیدهای رسانه های اجتماعی یا صندوق ورودی مشتریان شما دفن شود. تعامل با یک کاتالوگ فیزیکی به جای پیکسل ها روی صفحه نمایش، فرصتی ارزشمند و فرصتی است که بازاریابان می توانند از آن استفاده کنند. برای دریافت هزینه طراحی کاتالوگ دیجیتال با ما تماس بگیرید.
 

دریافت آخرین مطالب آموزشی

لطفاً مطمئن شوید که وصل کردن مجدد کپچا فعال است