سررسید

سررسید و سالنامه را می توان به اشکال مختلفی تعریف کرد . بر اساس اصول سیستم تبلیغاتی به این صورت می توانیم سررسید و سالنامه را تعریف کنیم که :

سررسید و سالنامه جدول یا کتابچه ای است که دارای تقویم سال جاری به همراه برخی از اطلاعات در رابطه با روزهای خاص سال که در ابتدا یا در انتهای آن می آید . می توان سررسید یا سالنامه را همان دفترچه یاداشت روزانه تصور کرد که مختصری از کارهای روزانه خود را در آن یاداشت می کنیم .

استفاده از سررسید در طول سال آن را به یکی از دفترچه های محبوب در بین مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان کرده است. کاربرد گسترده آن باعث شده سر رسید تبدیل به یک سیستم تبلیغاتی کلاسیک برتر شود . همچنین به دلیل همین کاربرد بالا می توان از سر رسید به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز استفاده کرد.

اکثر شرکت های بزرگ همیشه در فعالیت های تبلیغاتی خود هزینه ای جدا برای چاپ سررسید و سالنامه در کنار گذاشته اند. لذا می توان گفت بزرگترین مشتریان و خواستاران سررسید شرکت های بزرگ و کوچک صنعتی است که بیشتر برای معرفی کالا و محصولات خود از آنها استفاده می کنند و در همایش ها و سمینارهای خود به نمایندگان شرکت های جزء و … اهدا می کنند.

اندازه سررسید و سالنامه

سالنامه در انواع و اندازه های مختلفی طراحی و ساخته می شود. سالنامه و سررسید معمولا در اندازه معمولی قطع کتاب ( همان اندازه درازا و پهنای کتاب ) به چاپ می رسد. لذا براساس اختصاصی و عمومی بودن آن , همچنین اطلاعات صفحات سررسید , نوع جلد , نوع چاپ , نوع صحافی و … سایز بندی کرد .

برخی از نومونه های اندازه سالنامه :

سالنامه وزیری - سالنامه اروپایی - سالنامه رحلی - سالنامه رقعی - سالنامه پالتویی - سالنامه خشتی - سالنامه جیبی - سالنامه ارگانایزر

یکی از کاربردهای سالنامه و سر رسید امروزه استفاده از آن برای تبلیغات می باشد . اکثرا شرکت های بزرگ برای برند سازی و معرفی خدمات و محصولات خود اقدام به چاپ سررسید و سالنامه می کنند . و در آن تمامی خدمات و محصولات جدید خود را شرح می دهند.

به دلیل زیبای و کاربردی بودن سالنامه و سر رسید از آنها می توان به عنوان هدیه نیز استفاده کرد .

از سررسید و سالنامه به عنوان هدایای پایان سال هم به طور چشمگیری استفاده می شود. به رسم هرسال مجموعه ما سعی دارد تا بهترین و زیباترین سالنامه 1403 و سررسید 1403 را به شما عزیزان ارئه دهد.

Image
Image
Image
سررسید فنری دورنیکا
سررسید فنری دورنیکاکد 01
سررسید وزیری هیراد
سررسید وزیری هیرادکد 04
سررسید رقعی کیان
سررسید رقعی کیانکد 07
ست هدیه سپهر
ست هدیه سپهرکد 10
سررسید رقعی یاقوت
سررسید رقعی یاقوتکد 13
سررسید رقعی سارینا
سررسید رقعی ساریناکد 16
سررسید اروپایی سرین
سررسید اروپایی سرینکد 19
سررسید اروپایی پرهام
سررسید اروپایی پرهامکد 22
تقویم رومیزی فانتزی
تقویم رومیزی فانتزیکد 25
سررسید وزیری رامان
سررسید وزیری رامانکد02
سررسید وزیری ناهید
سررسید وزیری ناهیدکد 05
سررسید پالتویی سپهر
سررسید پالتویی سپهرکد 08
ست هدیه یادداشت
ست هدیه یادداشتکد 11
سررسید وزیری رز
سررسید وزیری رزکد 14
سررسید رقعی راز
سررسید رقعی رازکد 17
سررسید اروپایی تیشو
سررسید اروپایی تیشوکد 20
سررسید اروپایی باربد
سررسید اروپایی باربدکد 23
تقویم رومیزی نفیس
تقویم رومیزی نفیسکد 26
سررسید رقعی آذرخش
سررسید رقعی آذرخشکد 03
پلنر اروپایی صدرا
پلنر اروپایی صدراکد 06
زیردستی ارشیا
زیردستی ارشیاکد 09
سررسید اروپایی لوکس
سررسید اروپایی لوکسکد 12
سررسید اروپایی پایتون
سررسید اروپایی پایتونکد 15
سررسید رقعی پیتون
سررسید رقعی پیتونکد 18
سررسید اروپایی کوبا
سررسید اروپایی کوباکد 21
سررسید اروپایی آمیتیس
سررسید اروپایی آمیتیسکد 24

سررسید وزیری

این قطع رایج‏ ترین اندازه برای سالنامه حساب می‏شود. قطعی که مورد پسند تعداد زیادی از مخاطبان می باشد. اندازه این قطع حدوداً ۲۴*۱۷ سانتی‏متر است. عاملی که سبب رواج بیشتر این اندازه شده آن است که اندازه نسبتا مناسبی برای کاربر دارد و با توجه به این که بیشتر کتب نیز در این اندازه منتشر می شود، کاربران ارتباط بهتری با آن برقرار می کنند. برخی بر این باور هستند برای کسانی که نیاز دارند که خرید سررسید شان همیشه همراه‏ شان باشند، این قطع اندکی بزرگ است.

سررسید رقعی

اندازه این سررسید حدوداً ۲۱*۱۴٫۵ سانتی متر است. این قطع خوش‏ دست‏ تر و برای جابه‏ جائی مطلوب‏ تر است. قیمت آن نسبت به قطع وزیری در شرایط یکسان ارزان‏ تر خواهد بود. این قطع بیشتر مناسب کارمندان و مشتریان است. بعضی از سازمان‏ ها ترجیح می‏ دهند که اگر قرار است سررسید هدیه‏ ای برای مدیران باشد، از این قطع استفاده نکنند؛ شاید به این دلیل که به نظر این دسته، خرید سالنامه رقعی چندان به عنوان هدیه چشم‏گیر نیست. هر چند که بسیاری از مدیران استفاده از این قطع را به همان دلیل سبکی ترجیح می‏دهند.

سررسید مدیران

همانطور که از اسم آن برمی آید این اندازه سالنامه مختص مدیران است. قیمت آن بسیار گران و یک کالای لوکس محسوب می‏شود. شاید همین لوکس بودن عیب عمده این مدل سالنامه باشد؛ چرا که بیشتر از آن که کاربردی باشد، یک هدیه مجلل است. امروزه بسیاری از مدیران ترجیح می‏ دهند که سررسیدی در قطع‏ های دیگر در یک بسته شیک که شامل هدایای مختلف دیگر است به عنوان هدیه دریافت کنند؛ با این ایده، هم از سررسید استفاده خواهند نمود و هم از تنوع هدایای دیگر لذت خواهند برد.

سررسید خشتی

به طور کلی به کتاب‏ های به شکل مربعی هستند خشتی گفته می‏ شود. چندین اندازه خشتی وجود دارد. بسیاری از کتب کودکان و قدیمی در این اندازه است. به سبب شکل مربع، بسیاری این قطع را بیشتر می پسندند. اما به چندین دلیل کمتر مورد استفاده واقع می‏شود؛ اول آن که به نسبت گران تر است و دوم آن که جابه جائی آن دشوار بوده و سوم این که در طراحی صفحات داخلی مشکلاتی وجود دارد؛ یعنی اختصاص فضا به روزهای مختلف اندکی دشوار است.

تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی معمولا مشتمل بر دو قسمت متن و پایه می باشند. متن تقویم رومیزی معمولا از جنس مقوای گلاسه ( و در مواردی مقوای فانتزی) می باشد که در ابعاد و اشکال مختلفی و با طراحی های متفاوت چاپ میشوند این تقویم بیشتر به صورت ماه شمار تولید می شوند، صحافی تقویم های رومیزی بیشتر با استفاده از فنردوبل انجام می پذیرد.

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم های رومیزی از آنجا که بیشتر از سررسید در معرض دی قرار دارند هدایای تبلبغاتی مناسبی به شمار می رونداز سویی استفاده از آنها در محیط های اداری و تجاری بسیار معمول است. در این تقوی ها معمولا در یک صفحه یک هفته یا یک ماه کامل را می توان دید لذا در مواردی که به برنامه ریزی برای چند روز آینده یا بازبینی در مورد چند روز گذشته می پردازیم ابزار بسیار مفیدی هستند. این تقویم ها نیز مشابه با سررسیدها انواع عمومی و اختصاصی دارند.

انواع پایه تقویم رومیزی:

۱- پایه مقوایی این نوع پایه متشکل از یک مقوای با ضخامت نسبتا” بالا که در ابعاد مناسب برش و خط تا خورده است و سپس به صورت مثلثی که قاعده آن بر روی میز قرار می گیرد و اوراق تقویم از آن آویزان است مورد استفاده قرار می گیرد.
جنس مقوای پایه معمولا” از مقوا گلاسه یا ایندربرد با گرماژ ۳۰۰ گرم یا بیشتر می باشد. در مواردی این مقوا از نوع مقواهای فانتزی ساخته می شود. این نوع پایه می تواند بدون چاپ مورد استفاده قرار گیرد و یا در صورت تمایل می توان قبل از برش طرح مورد نظر را بر روی آن چاپ کرد. این نوع پایه به سبب وزن کم ایستایی کافی ندارد و لذا کیفیت محصول تولیدی را کاهش می دهد.
۲- پایه های جلدسازی شده سخت: این پایه بر مبنای قطعات مقوای جلدسازی ( کرجی) که با یک روکش به هم متصل شده اند ساخته می شود. این قطعات بر روی میز به شکل مثلث قرار می گیرند وزن نسبتا” سنگین مقوای کرجی باعث می شود که ایستایی قابل قبولی داشته باشد. روکش این پایه می تواند از جنس گالینگور باشد و یا کاغذ فانتزی و یا کار چاپی سلفون کشیده باشد که در مورد آخر می تواند مطابق سفارش مشتری با طرح مورد نظر او چاپ شود.
۳- پایه های خاص: استفاده از موادی مانند چوب، فلز، ام دی اف، ورق های پلاستیکی و پلکسی گلاس در ساخت پایه تقویم های رومیزی انواع جدید و متفاوتی را به بازار ارایه کرده است که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند که در مواردی باعث جذابیت محصول میشوند.
چگونگی درج موارد تبلیغاتی بر روی تقویم رومیزی: سفارش تقویم رومیزی اختصاصی در مقایسه با سررسید در تیراژهای محدودتری امکان پذیر است. مشتری می تواند در صورت بزرگ بودن سفارشش به میزان کافی سایز، نوع کاغذ، نوع پایه و طراحی مورد نظر خودش را برای تقویم رومیزی سفارش دهد و یا تنها به تعویض طرح چاپی روی تقویم و یا طرح چاپی پشت صفحات تقویم اکتفا نماید. همچنین طرح چاپ شده روی روکش پایه در صورت تمایل مشتری می تواند تغییر کند که البته در این صورت بایستی کل فرایند ساخت پایه از ایتدا صورت پذیرد در صورتی که تغییر طراحی متن و پشت صفحات تقویم و استفاده از پایه های از قبل تولید شده توسط تولید کننده می تواند پروژه تولید را تسهیل و تسریع نماید.
در تیراژهای محدودتر مشتری می تواند تقاضای درج لوگوی مورد نظرش را بر روی پایه تقویم های عمومی بنماید. قابل ذکر است که معمولا” پایه تقویم های رومیزی عموما” بزرگتر از متن تقویم طراحی می شوند به گونه ای که فضای لازم جهت درج لوگوی مشتری کنار یا زیر متن تقویم باقی بماند.
نوع دیگر درج لوگو در این نوع تقویم درج لوگو روی تک تک صفحات متن تقویم و در فضاهای خالی از قبل طراحی شده بر روی صفحات است، همچنین مشتری می تواند لوگوی مورد نظرش را بر روی صفحه کاور تقویم رومیزی درج نماید و یا در صورت لزوم صفحات محدودی را ( در حد حداکثر ۳ یا ۴ صفحه) به متن تقویم اضافه نماید.

چاپ سررسید

چاپ سررسید 1402 ، واحد سررسید بعد پنجم در سال 1402 قصد دارد سالنامه های جذاب و لوکس را با قیمت بسیار مناسب تولید نماید که بتواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی جذاب و ارزشمند محسوب شود، در اینجا نمونه سررسید و نمونه سالنامه بعد پنجم و لیست قیمت های آنها آورده شده است، برای مشاهده قیمت چاپ سالنامه ، با همکاران ما در مجموعه در تماس باشید.

سالنامه ارزان

سالنامه های ما با توجه به تنوع بالا در محصولات و تولید سالنامه و سررسید 1402 در تیراژ بالا، ابعاد و انواع مختلف از جمله سالنامه وزیری، سالنامه اروپایی، سالنامه رقعی، سالنامه پالتویی و تقویم رومیزی در مدل های یکروزه ، دوروزه، دستیار، ماه شمار و هفته شمار این امکان را به شما می دهد که با توجه به نیاز خود مناسب ترین سالنامه را با کیفیت بالا تهیه نمایید. چاپ سررسید سال 1402 توسط واحد تولید و چاپ سالنامه بعد پنجم برای تمامی شرکت ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی، ما در اینجا قیمت انواع سالنامه و سررسید سال 1402 که به قیمت مناسب و ارزان ارائه می شود آورده ایم. ما اینجا تمامی انواع سررسید ارزان اروپایی ، رقعی ، ارگانایزر ، وزیری و تقویم رومیزی سال ۱۴۰۲  را تولید می نماییم.

چاپ سررسید 1402

چاپ سالنامه ۱۴۰۲ در واحد سالنامه چاپخانه بعد پنجم همه ساله با کیفیت ترین سالنامه ها را در کشور عرضه نموده و بسیاری از شرکت ها جهت ارائه سالنامه و سررسید تبلیغاتی خود به چاپخانه بعد پنجم اعتماد دارند.
بسیاری از شرکت ها سالنامه  اختصاصی سفارش می دهند که سررسید اختصاصی مستلزم طراحی نیز می باشد که هسته طراحی بعد پنجم ، انجام این امر را با توجه به معیارهای مد نظر شرکت ها برایشان انجام میدهد.

لیست قیمت سالنامه

برای مشاهده لیست قیمت های سررسید می توانید از صفحه تماس با ما با همکاران ما درارتباط باشید.

چاپ سررسید اختصاصی

مرکز تخصصی چاپ بعد پنجم طبق روال سال های گذشته در نظر دارد در راستای هدفمند سازی و افزایش بازدهی تبلیغات شما عزیزان ، همزمان با نزدیک شدن به سال 1402 با ارائه جدیدترین مدل ها و طرح های سررسید اختصاصی در جهت همکاری با موسسات و شرکت ها در جهت چاپ سررسید تمام اختصاصی اقدام نماید.
همانگونه که مستحضرید منظور از تولید و چاپ سررسید اختصاصی ، لحاظ کردن تمامی موارد و خواسته های مشتریان در تمامی قسمت های سررسید اعم از طرح جلد ، پلاک و داغی به صورت عادی و طلاکوب ، صفحات رنگی اولیه به صورت گلاسه و همچنین قرار دادن صفحات گلاسه در قسمت های داخلی سررسید و مهمتر از همه قرار دادن متن و محتوای داخلی بر اساس نظر و سلیقه شما مشتریان عزیز میباشد.

چاپ سررسید سفارشی

گروه تخصصی چاپ بعد پنجم سررسید های اختصاصی سال های جاری و سال های آینده را در مدل های مختلفی به چاپ می رساند . چاپ سررسید  نسبت به جلد سررسید متغیر است. و با توجه به نوع جلد سررسید ، نوع چاپ مشخص میشود. انواع سررسید رومیزی ، سررسید جیبی ، سررسید چرم ، سررسید مدیران ، سررسید رقعی ، سررسید سلفونی ته دوخت ، سررسید فنری سلفونی ، سررسید جلد گالینگور و صدها طرح و مدل دیگر در بازار موجود است. شما می توانید از طرح های موجود بسته به نیاز خود انتخاب و سفارش سررسید خود را تکمیل نمایید. هدف اصلی ما در چاپ بعد پنجم این است که قیمت چاپ سررسید برای شما بسیار پایین تمام بشود.

چاپ سررسید اختصاصی تبلیغاتی

همواره یکی از تبلیغات موثر و ماندگار هدیه دادن سررسید می باشد علی الخصوص اگر سررسید شما کاملا اختصاصی باشد و در تمام صفحات نام و نشانی از برند شما باشد. شما می توانید علاوه بر طرح های موجود در چاپ بعد پنجم یک سررسیدی بصورت اختصاصی به چاپ برسانید برای مثال شما می توانید لوگو یا متن دلخواه خودتان را در برگه های سررسید بگنجانید و یک سررسید مخصوص به شرکت خودتان داشته باشید. افراد متخصص در چاپ بعد پنجم می توانند شما را برای تحقق هدفتمان کمک بکنند. برای چاپ سررسید اختصاصی کافی است جلد مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و سپس طرح داخل سررسید را بصورت سفارشی به چاپ برسانید.
Image
Image

به میزان رضایت خود از خدمات ما هزینه را پرداخت کنید!!!

Info@5thd-co.com
50 78 95 44

Image