کارهای گرافیکی و چاپی

Image
Image
real

"طراحی عالی موجب کارکرد، عملکرد و ارزش بالاتر می شود. فهم و به کارگیری چنین طرحی آسان است، احساس را برمی انگیزد و اشتیاق ایجاد می کند."

تبلیغات ریشه در زندگی اجتماعی انسانها دارد. طی این پروسه فروشنده و تولید کننده سعی می‌کند که مشتری یا خریداران را از وجود این محصول و خدمات آگاه کند.

تبلیغات مستقیم یک اسلحه واقعاً کارا جهت هدف گرفتن بخش خاصی از از بازار هدف است. شما می‌توانید کارت پستال، کاتالوگ ، بروشور، خبرنامه و یا یک نامه ساده برای مشتریان خود بفرستید. همچنین میتوانید هدایایی درون پاکت قرار دهید که نشانگر اهمیت به مشتریان خود باشد.
در این بین تاثیر و اثرگذاری کارهای چاپی را نمیتوان نادیده گرفت. به طور مثال در طراحی کاتالوگ ، طراحی پوستر و یا حتی طراحی بروشور بحث طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است ولی وقتی مبحث چاپ به میان می آید باید علاوه بر طراحی زیبا طراحی را که مناسب چاپ باشد هم را در نظر گرفت.
چاپ کاتالوگ و چاپ بروشور تبلیغاتی اگر به صورت درست و حرفه ایی انجام شود میتواند مشتری بالقوه شما را به مشتری بالفعل تبدیل کنید. همچنین نباید از تاثیر لوگو خوب هم غافل بود و برای طراحی لوگو باید تا آنجا که میتوانید وسواس به خرج دهید.

بخش های مختلف کارهای گرافیکی و چاپی

Image

طراحی لوگو

لوگو اغلب به صورت های نشانه تنها یا تایپوگرافی و یا ترکیبی از هر دو نوع می باشد. حالت لوگو تایپ یا ...

طراحی گرافیک

یک خودکار تبلیغاتی که بر روی آن نام و برند تبلیغاتی شرکت یا نام محصول قرار گرفته تاثیر بسزایی بر روی ...
Image
Image

طراحی کاتالوگ

امروزه به ندرت کالا یا خدماتی بدون بهره گیری از نوشته های تبلیغاتی در دسترس مشتریان قرار میگیرد. صاحبان ...
Image
Image

به میزان رضایت خود از خدمات ما هزینه را پرداخت کنید!!!

Info@5thd-co.com
09 62 81 88 - 76 60 81 88

Image