Special Gifts

هدایای تبلیغاتی

 
"برند قوی موجب سبقت گرفتن و پیش افتادن می شود"

در حال حاضر یکی از موثرترین روش های بازار افزایی ، روش تهیه و توزیع هدایای تبلیغاتی مناسب و ماندگار به مشتریان است که موجب تقویت روابط عاطفی و حفظ وفاداری مشتریان شده و نقش بسزایی در معرفی کالا و خدمت و نهایتا افزایش سهم بازار برای شرکت ها و سازمان های معتبر دارد .
 هدایای تبلیغاتی در واقع يك روش نوین تبلیغات برای تشکر و قدر دانی از انتخاب و اعتماد مشتریان به شما می باشد. هداياي تبليغاتي را می توان يادگاري هاي كاربردي در نظر گرفت كه نام ، نشان و آرم تجاري شما وهمچنين محصولات و خدمات شما را به گونه اي موثر در ذهن مشتريان حك مي كند و یا به عبارتی دیگر هدیه تبلیغاتی يكي از مهمترين عوامل جلب توجه می باشد كه ميتواند اثر زيادي در به خاطر سپردن محصولات و خدمات شما داشته باشد. حال به این نکته هم باید توجه کرد که انتخاب صحيح نوع هدايای تبليغاتي و به كارگيري خلاقانه در انتخاب یا طراحی هدایا و مرتبط بودن آن با محصولات و خدمات شما از اهميت بسيار بالايي برخوردار است زیرا بسياري از مشتریان از هدايای تبليغاتي خود استفاده مي كنند ارائه هدایایی تبلیبغاتی خلاقانه كه مخاطب را به هيجان آورد باعث خشنودي مخاطب و پيدا شدن نگرش مثبت نسبت به تبليغات كننده در مشتری می شود.
مشتريان اكثرا آگهي هاي چاپی و الكترونيكي را نگه نميدارند يا ازخاطر ميبرند ولي با ارائه يك هدیه تبلیغاتی حتی کوچک (که می تواند یک خودکار تبلیغاتی یا لیوان تبلیغاتی و ... باشد) که اطلاعات تماس شما روي آن درج شده ميتوانيد ارتباطي نزديك و مستقيم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نماييد..
طبق پژوهش هاي مستمري كه در زمینه هدایای تبلیغاتی انجام شده است در روابط هديه دهندگان و هديه گيرندگان ، يافته ها حاكي از اين است كه شركت هايي كه به مشتريان خود هدايای تبلیغاتی مي دهند در مقايسه با شركت هايي كه هديه نمي دهند دوبرابر شانس تماس گرفتن از طرف هدايا گيرندگان را دارند، البته باید به این نکته هم توجه داشت هرچه هدایای تبلیغاتی خلاقانه و هدایای تبلیغاتی خاص باشد در ذهن مشتریان ماندگارتر خواهد بود.سررسید و سالنامه را هم میتوان جز هدایای تبلیغاتی درنظر گرفت که عموم شرکت ها در پایان سال از آن عا استفاده می کنند

ادکلن های تبلغاتی

یکی از خاص ترین و لوکس ترین هدایای تبلیغاتی بازار برای برندهای خاص

هدایای تبلیغاتی متنوع

متنوع ترین و کامل ترین پکیج هدایای تبلیغاتی و نمایشگاهی

خودکارهای تبلیغاتی

تنوعی از خودکارهای تبلیغاتی بر اساس کیفیت و قیمت

سررسید و سالنامه

زیباترین و بهترین سررسیدها

Search