تعرفه خدمات ارائه شده

Image
Image
real

تبلیغات هزینه نیست ، سرمایه گذاری است !

تعرفه تبلیغات چقدر است؟ این اولین و مهمترین سوال کارآفرینان ایرانی است. آنها می خواهند بدانند برای موفقیت چقدر باید هزینه کنند؟ ما پکیجهای تبلیغات برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی کردیم، هدف ما موفقیت شماست. بیصبرانه منتظریم تا به جمع مشتریان مطرح ما بپیوندید.
مروزه مدیران کار آمد، این جمله را یک شعار نمیدانند! بلکه تبلیغات در دنیای رقابتی امروز، برای کسب موفقیت، از یک انتخاب ساده اختیاری ، به یک اجبار تبدیل شده است. اگر یک مقدار ریزبینانه تر نیم نگاهی به شرکت های بزرگ در دنیا و همچنین در کشور خودمان بیندازید، متوجه می شوید که در ذهن مردم شرکت های بزرگ، شرکتهایی هستند که بیشتر دیده می شوند. یعنی بیشتر تبلیغ می کنند و همیشه تبلیغ می کنند و یا به بیان بهتر همیشه تبلیغ شرکتهای بزرگ و موفق دیده می شود. بنابراین شما هم اگر می خواهید سازمان / شرکت / فروشگاه / متخصص / مهندس / مشاور و ... بزرگ و شناخته شده و معتبری باشید، یکی از مهمترین راههای آن، تبلیغ مناسب خدمات، محصولات، و توانمندیهای خودتان هست تا دیگران شما را درست و کامل بشناسند.
شاید بدین ترتیب به ذهن برسد رسانه ای مثل تلویزیون صرف نظر از هزینه های تبلیغاتی بسیار بالا، بهترین محل برای تبلیغات شما باشد. اما بر اساس اصول بازاریابی و تبلیغات همیشه این مورد صادق نیست. دلیل آن هم این است شما باید در جایی به تبلیغات بپردازید که بیشتر بازدیدکنندگان آن تبلیغ، مخاطبان محصولات، خدمات یا توانمندیهای شما باشند. بدین معنی که بازدیدکنندگان باید به محصولات، خدمات و یا توانمندیهای شما نیاز داشته باشند که با دیدن تبلیغ شما، احتمال برقراری تماس با شما وجود داشته باشد.

برای فعالیت‌های تبلیغاتی در دنیای امروز باید این اعتقاد و ایمان به تبلیغات نگریسته شود که تبلیغات هزینه ‌بر نبوده، بلکه نوعی سرمایه ‌گذاری بنیادی و اصولی برای پیشبرد اهداف سازمانی و ملی است و در صورت اجرای صحیح و اصولی می‌ تواند دستاوردهای ارزشمندی را به همراه داشته باشد.
در این رابطه، هدف و وظیفه تبلیغات افزایش بازاریابی و بازارافزایی است و هرگونه بی‌ توجهی و بهره برداری نداشتن صحیح از این ابزار، نه تنها عدم موفقیت را در پی داشته، بلکه موجبات عقب ماندن از رقابت‌ها و سبقت‌های بازاریابی جهانگردی و در نهایت شکست و ورشکستگی در دنیای بازاریابی صحیح و اصولی در عرصه بین‌المللی را در پی خواهد داشت.

تعیین اهداف تبلیغ، پرهیز از سلیقه ‌گرایی و طراحی شکل و محتوایی گویا و رسا، شناسایی رسانه‌های مناسب برای تبلیغات، اختصاص بودجه کافی، به کارگیری روش‌های بدیع و نو همگام با ارزش و فناوری روز، شناسایی راه‌های رسیدن به تبلیغات اثرگذار، بهره ‌برداری درست و صحیح از کانون تبلیغاتی پس از انتخاب آنها و…

در دنیای امروز، تلاش‌های تبلیغاتی و بازاریابی، به مراتب از تولید و فروش مهمتر است؛ لذا اگر کسب و کارها به دلیل صرفه جویی در هزینه ها تبلیغات خود را متوقف کنند، برای معرفی ظرفیت‌ها و عرضه محصولات به بازار به طور یقین موفق نخواهد بود.

تعرفه بخش های مختلف

Image

تعرفه تیزر تبلیغاتی

در طول دوران حیات خود، ادوار گوناگونی را پشت سر گذاشته اند و رسانه های مختلفی را تجربه کرده اند امّا ...

تعرفه طراحی سایت

سایتها بر اساس کاربرد و نوع برنامه نویسی به چند دسته تقسیم می شوند که عبارت است از ...
Image
Image

تعرفه عکاسی تبلیغاتی

سررسید و سالنامه را می توان به اشکال مختلفی تعریف کرد . خب بر اساس اصول سیستم تبلیغاتی دین صورت ...

تعرفه اپلیکیشن موبایل

تلفن های هوشمند یکی از مهمترین وسایل عصر ارتباطات می باشند. امروزه آمار افرادی که گوشی دارند از ...
Image
Image

تعرفه طراحی گرافیک

در حال حاضر یکی از موثرترین روش های بازار افزایی ، روش تهیه و توزیع هدایای تبلیغاتی مناسب و ماندگار ...
Image
Image

به میزان رضایت خود از خدمات ما هزینه را پرداخت کنید!!!

Info@5thd-co.com
09 62 81 88 - 76 60 81 88

Image