تیزر موشن گرافیک

تیزرهای موشن گرافیک تکنیکی جدید برای معرفی و پرزنتیشن خدمات یا محصولات شما می باشد. در ابتدای براساس هدف از ساخت تیزر که ارائه میدهید با توجه به خدمات یا محصولات شما توسط تیم ایده پردازی سناریو ارائه می شود و تیم طراحی با توجه به سناریو ارائه شده از قالب های گرافیک جذاب استفاده می کند و با در هم آمیختن آنها شکل زیبایی از نظر بصری به ویدئو میدهد و در انتها با توجه به خواست شما از موسیقی و گوینده صدا آشنا و معروف استفاده می نماییم تا ویدئویی جالب برای معرفی هر چه بیشتر کسب وکارتان در فضای دیجیتال ومجازی داشته باشید.

ساخت تیزر موشن گرافیک

موشن گرافیک برای تیزر تبلیغاتی در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی بسیار مناسب است . در صورتی که قصد تبلیغات در اینترنت ، شبکه های اجتماعی را دارین موشن گرافیک این انتخاب خوب برای شما می باشد. موشن گرافیک یک تیزر گرافیکی کوتاه و جذاب برای معرفی محصولات و برند خود می تواند مورد توجه مخاطبان خود قرار بگیرد.

ساخت تیزر موشن گرافیک حرفه ای برای نمایش محصول و برند به صورت انیمیشن و جذاب ساخته می شود که می تواند مخاطبان را جذب خود کند و یک تیزر مقرون به صرفه تر از تیزر های سنگین ویدیویی می باشد.

موشن گرافیک

موشن گرافیک به شکل جدی با ورود تلویزیون، تولد یافت و سپس با محکم شدن بنیان هایش و اقبال هنرمندانی چند که کارهایشان را در این مدیوم عرضه نمودند به سایر حیطه ها گسترش پیدا نمود و با پیدا شدن هنرهای دیجیتال به نوعی از بلوغ و کمال نسبی دست پیدا نمود . در ابتدا از آن برای متحرک سازی آرم و لوگو شبکه های تلویزیونی، کمپانی های سینمایی و برخی دیگر از شرکت ها و یا رویدادها استفاده می شد. اما کم کم دامنه ی استفاده از موشن گرافیک گسترش یافت و برخی از تکنیک های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه ای و … نیز به آن وارد شد. آنگونه که امروزه نقش ویژه ای در تبلیغات و اطلاع رسانی رسانه ای یافته است.

Image

نمونه کارهای تیزر موشن گرافیک

شرکت‌های بزرگ و مخصوصا استارتاپ‌ها، در مسیر برندینگ، به انیمیشن‌ و موشن گرافیک های تبلیغاتی رو آورده اند، موشن گرافیک یکی از بهترین راه های تولید محتوا برای سایت یا شبکه های اجتماعی است زیرا بیشتر مردم ترجیح می‌دهند یک ویدیو ۱ دقیقه‌ای را مشاهده کنند تا یک متن یک صفحه ای را بخوانند . در نتیجه می‌توانند محتوای خود را به گوش تعداد بیشتری از مخاطبان خود برسانند.
در ادامه میتوانید گوشه ای از نمونه کارهای ساخته شده توسط کانون تبلیغاتی بعد پنجم را مشاهده کنید.
Image

ساخت موشن گرافیک

قبل از رایانه های گسترده ، موشن گرافیک ها پرهزینه و وقت گیر بودند ، و استفاده آنها را به فیلم سازی با بودجه بالا و تولید تلویزیون محدود می کردند و خیلی در تبلیغات یا تیزر تبلیغاتی از این تکنیک استفاده نمی شد. رایانه ها از اواخر دهه 1960 میلادی شروع به استفاده می کردند زیرا کامپیوترهای فوق العاده قادر به ارائه گرافیک های خام بودند. جان ویتنی و چارلز تسوری را می توان پیشگامان اولیه انیمیشن با کمک رایانه دانست.
در اواخر دهه 1980 تا اواسط دهه 1990 ، سیستم های گرافیکی اختصاصی گران قیمت مانند آنهایی که از کوانتل بریتانیا مستقر بودند در بسیاری از ایستگاه های تلویزیونی رایج بودند. ایستگاه های کاری کوانتلی مانند هال ، هنری ، هری ، میراژ و Paintbox استاندارد گرافیکی پخش زمان بودند. بسیاری دیگر از سیستم های گرافیکی در زمان واقعی مانند Ampex ADO ، Abekas و K-Scope برای جلوه های ویدیوی زنده دیجیتال استفاده شده اند.
سیستم های رایانه ای اختصاصی سه بعدی اولیه نیز به طور خاص برای طراحی پخش مانند Bosch FGS-4000 که در موسیقی موسیقی برای پول مستقیم Dire Straits استفاده می شد توسعه داده شد.
ظهور رایانه های رومیزی قدرتمند تری که فتوشاپ را در اواسط دهه 90 میلادی اجرا می کنند ، هزینه های تولید گرافیک دیجیتال را به شدت کاهش داد. با کاهش هزینه تولید گرافیک حرکت در رایانه ، این رشته کاربردهای گسترده تری دیده است. با در دسترس بودن برنامه های دسک تاپ مانند Adobe After Effects ، احتراق Discreet و Apple Motion ، موشن گرافیک ها به طور فزاینده ای در دسترس قرار گرفته اند.
ژنراتورهای مدرن شخصیت (CG) از Aston Broadcast Systems و شرکت Chyron موشن گرافیک ها را در خود جای داده اند. اصطلاح " موشن گرافیک " توسط کتاب تریش و کریس مایر در مورد استفاده از Adobe After Effects با عنوان Creating Motion Graphics معروف شد.
این شروع برنامه های دسک تاپ بود که در زمینه تولید فیلم تخصص داشتند اما در حال ویرایش یا برنامه های سه بعدی نبودند. این برنامه های جدید ابزارهای جلوه های ویژه ، آهنگسازی و تصحیح رنگ را جمع آوری کرده و در مرحله اول بین ویرایش و سه بعدی در فرآیند تولید قرار گرفته است.
موشن گرافیک ها با ترکیب مسیرهای دوربین در حال حرکت و عناصر سه بعدی همچنان به عنوان یک فرم هنری در حال تکامل هستند. CINEMA 4D Maxon ، افزونه هایی مانند MoGraph و Adobe After Effects. علی رغم پیچیدگی نسبی ، مایا و 3D استودیوی مکس Autodesk به طور گسترده ای برای انیمیشن و طراحی گرافیک های حرکتی مورد استفاده قرار می گیرند ، همانطور که مایا و 3D استودیو که از یک ژنراتور سیستم ذرات مبتنی بر گره مانند برنامه پلاگین ذهنی Cinema 4D استفاده می کند. همچنین در پانورامای منبع باز تعدادی بسته دیگر نیز وجود دارد که به منظور استفاده در یک گردش کاری گرافیکی حرکت ، ویژگی ها و آداپت های بیشتری را به دست می آورند ، در حالی که Blender چندین کارکرد همتای تجاری خود را ادغام می کند.
بسیاری از انیماتورهای گرافیکی متحرک چندین بسته گرافیکی سه بعدی را برای استفاده با توجه به نقاط قوت هر برنامه می آموزند. اگرچه بسیاری از گرایش ها در گرافیک های حرکتی مبتنی بر قابلیت های یک نرم افزار خاص است ، اما این نرم افزار تنها ابزاری است که طراح پخش در هنگام تحقق چشم انداز ، از آن استفاده می کند. با تکیه به شدت از تکنیک هایی مانند کولاژ یا گذرگاه ، گرافیک های متحرک شروع به ادغام بسیاری از تکنیک های سنتی انیمیشن نیز کرده اند ، از جمله انیمیشن توقف حرکت ، انیمیشن cel یا ترکیبی از هر دو.
بسته به قابلیت های نرم افزار ، عناصر یک پروژه گرافیکی متحرک را می توان با ابزارهای مختلف متحرک کرد. این عناصر ممکن است به شکل هنری ، متن ، عکس و کلیپ های ویدیویی باشند ، تا چند مورد از آنها ذکر شود.
محبوب ترین شکل انیمیشن keyframing است که در آن می توان با تنظیم یک سری کلیدهای keyframes ، ویژگیهای یک شی را در نقاط معینی مشخص کرد تا ویژگیهای جسم به طور خودکار در قابهای بین keyframes تغییر یابد (یا به هم پیوسته شود).
روش دیگر شامل یک سیستم رفتاری است مانند آنچه در Apple Motion یافت می شود و با شبیه سازی نیروهای طبیعی بدون نیاز به روش دقیق تر و دقیق تر کلید سازی ، این تغییرات را کنترل می کند.
روش دیگر شامل استفاده از فرمول ها یا اسکریپت ها ، مانند عملکرد عبارات در Adobe After Effects یا ایجاد ActionScriptts در Adobe Flash است. کامپیوترها قادر به محاسبه و تصادفی کردن تغییرات در تصاویر هستند تا توهم حرکت و تحول ایجاد شود. انیمیشن های رایانه ای می توانند با استفاده از خودکار کردن اطلاعات ، از فضای کمتری اطلاعات (حافظه رایانه) استفاده کنند ، فرایندی که تغییرات کلیدی یک تصویر را در زمان مشخص یا محاسبه شده ارائه می دهد.
این پوزها یا فریم های کلیدی معمولاً به عنوان keyframes یا CP کم گفته می شوند. Adobe Flash از انیمیشن رایانه ای و همچنین انیمیشن های فریم و فیلم استفاده می کند.

استاپ موشن

استاپ موشن ها قدیمی ترین نوع گرافیک حرکت است که سینما به دنیا آورده است و جلوه بی نظیری را به فیلم ها می بخشد.

تعرفه تیزر موشن گرافیک

قیمت تیزر موشن گرافیک علاوه بر مقدار زمانی که برای ساخت  آن در نظر گرفته می شود به عوامل بسیار دیگر مانند مقدار جلوه های کامپیوتری به کار رفته در آن و... بستگی دارد؛ ولی ما برای سهولت کار شما عزیزان و دستیابی راحت تر به قیمت موشن گرافیک، تعرفه موشن گرافیک را به سه دسته کلی تقسیم کرده ایم که می توانید در صفحه تعرفه تیزر تبلیغاتی مشاهده بفرمایید.

نمونه تیزر موشن گرافیک

تیم ساخت تیزرهای تبلیغاتی بعد پنجم توانایی ساخت خلاقانه ترین، خاص ترین و بهترین تیزرهای تبلیغاتی، موشن گرافیک، انیمیشن و استاپ موشن را به صورت کاملا حرفه ای دارای می باشد. شما می توانید نمونه تیزرهای موشن گرافیک ساخته شده توسط ما را در بالا مشاهده بفرمایید.
Image
Image

به میزان رضایت خود از خدمات ما هزینه را پرداخت کنید!!!

Info@5thd-co.com
50 78 95 44

Image