Image
Image
Image

آژانس دیجیتال مارکتینگ بعد پنجم

خدمات سئو سایت

در شرایط کنونی و با تعطیلی شبکه‌های اجتماعی به خوبی می‌توانیم با یک سایت حرفه‌ای به کسب و کار خود کمک کنیم. ما مصمم هستیم که می‌توانیم مقدمات موفقیت شما را فراهم سازیم. سئو فرآیندی است که اجرای اصولی آن، بهینه‌سازی صفحات و در  نتیجه افزایش رتبه و جایگاه در نتایج جستجو به را همراه خواهد داشت. بهبود جایگاه صفحات در نتایج، افزایش بازدید، جلب اعتماد کاربران، رشد کسب و کار و در نهایت افزایش درآمد را به دنبال خواهد داشت. ما با خدمات سئو سایت کمکتان خواهیم کرد که بتوانید در مدت زمان کوتاه‌تری به جایگاه‌های برتر برسید و از سایت خود درآمدزایی کنید.

مراحل انجام خدمات سئو سایت

01

تدوین استراتژی سئو سایت

پیداکردن و دسته بندی کلمات کلیدی مهم و سودآور با استفاده از ابزار و تحقیق دستی
02

سئو داخلی - سئو تکنیکال

پیاده سازی تکنیک‌های سئو و بهینه سازی محتوای تمامی صفحات در داخل سایت
03

سئو محلی

پیاده سازی تکنیک‌هایی که سبب ارتقای رتبه صفحات سایت در نتایج محلی گردد.
Image
Image
04

آنالیز رقبا - سئو خارجی

با بررسی و تحلیل عملکرد رقبا و استفاده از آنها به سئو سایت کمک می‌شود.
05

بررسی و آنالیز نتایج حاصل

آنالیز و تحلیل عملکرد و اقدامات انجام شده در دوره زمانی مشخص شده
06

تدوین استراتژی باتوجه به نتایج

تصحیح برنامه و استراتژی پیش روی سایت باتوجه به بررسی‌های انجام شده
Image
Image

تدوین استراتژی سئو سایت

تدوین استراتژی سئو، یعنی ارائه برنامه‌‌ی هدفمند و مدون بر اساس داده‌های بدست آمده از  تحقیق کلمات کلیدی  و جستجوی کاربران. خدمات تدوین استراتژی سئو سایت، کمک می‌کند تا بتوانیم به راحتی برای اهداف کوتاه و بلند مدت خود را برنامه‌ریزی کنیم و آگاهی پیداکنیم که برای رسیدن به این اهداف چه اقداماتی را چگونه، با چه اولویتی و در کدام بخش باید اعمال کنیم. تدوین استراتژی سئو سایت، مهم‌ترین گام در  بهینه‌سازی سایت محسوب می‌شود. در واقع استراتژی سئو به ما می‌گوید که برای رسیدن به اهداف خود، در کدام مرحله می‌بایست کدام فعالیت را انجام دهیم. به عبارت دیگر نوع صفحه‌ای که برای هر کلمه کلیدی (از قبیل دسته، محصول، بلاگ،…) انتخاب می‌کنیم، تعداد کلمات کلیدی که باید در یک صفحه از آنها استفاده شود، لینک‌سازی‌هایی که باید بین صفحات صورت گیرد، اولویت بندی کار روی کلمات کلیدی و تمامی اقدامات دیگر همگی نیاز به یک برنامه مدون خواهند داشت که با خدمات تدوین استراتژی سئو به آنها دست پیدا خواهیم کرد.
زمانی که ما از تدوین استراتژی سئو صحبت به میان می‌آوریم، هدف ما تبلیغات نیست و تنها از تخصص و مهارت خود صحبت می‌کنیم.  خدمات استراتژی سئو درنظر گرفته شده در سایت، نباید به جهت آزمون و خطا، بارها دچار تغییر و تحول شود، چرا که گاهی اوقات این تغییرات کوچک و بزرگ، تمامی زیرساخت‌های سایت را به هم می‌ریزد.

رپورتاژ دانشگاه بوستون

همه ما میدانیم که در کنار بهینه سازی و استاندارد سازی سایت به لینکهای خارجی نیز نیازمندیم تا به رتبه های آماری بالا دست یابیم و برتر از رقبا ظاهر شویم. لینک سازی هنوز یکی از فاکتورهای افزایش رتبه بندی سایت میباشد. بعد از الگوریتم جدید,گوگل اعلام کرد گرفتن لینک از سایتهای EDU و GOV برایش بسیار اهمیت دارد .چرا؟
چون که این سایتها ارائه اطلاعات و به اشتراک گذاری بالا یی دارند و به راحتی نمیشه از این نوع سایتها لینکی دریافت کرد.
شرکت بعد پنجم شریک انحصاری دانشگاه بوستون جهت دریافت رپورتاژ آگهی با سه لینک فالو می باشد.

Domain Authority

Google PageRank

Page Authority

Alexa Traffic Rank

Image
Image
Image
Image
Image

هزینهخدمات سئو سایت

هزینه خدمات سئو سایت ممکن است از سوی هر شرکت و یا فرد متخصصی متفاوت باشد و شما زمانی که قصد دارید خدمات سئو سایت خود را برون سپاری کنید، با تعرفه‌هایی گوناگونی مواجه خواهید شد. قیمت خدمات سئو باتوجه به عواملی همچون، تجربه شرکت یا فرد، برندینگ، میزان کیفیتی که ارائه خواهد شد، تعداد نفرات مشغول روی پروژه و… متغیر خواهد بود. اولویت ما در وهله اول ارائه کیفیت و رضایت‌مندی صاحبان کسب و کار خواهد بود و به همین دلیل هزینه خدمات بهینه سازی سایت با توجه به بودجه درنظر گرفته شده شما پیش خواهد رفت.