آخرین مطالب آموزشی

تقویم رومیزی

blog4
تقویم رومیزی، امروزه به عنوان یکی از پرکاربردترین مدل های تبلیغاتی برای صاحبان کسب و کار حائز اهمیت فراوانی است و به عنوان یک ابزار آگاهی دهنده در زندگی افراد نقش پر رنگی را ایفا می کند و باعث می شود تا افراد در زندگی روزمره دقیق تر عمل کنند، که این دقت و نظم در کار منجر به هرچه بهتر انجام شدن آن می شود.
زمانی که سال نو در راه باشد، همه به دنبال آگاهی از تعطیلات و روز های این سال جدید هستند که این امر سبب شده که بهترین گزینه از سوی شرکت ها برای تبلیغات در پایان سال باشد و به دلیل اینکه همیشه در مرض دید است کمک شایانی به برندینگ و شناخته شدن برند شما می کند.
انواع تقویم رومیزی
تقویم، به عنوان یک سیستم ساماندهی برای رسیدن به اهداف کاری، اجتماعی، سیاسی، تجاری و یا اداری استفاده می شود و کاربرد فراوانی دارد. به دلیل گوناگونی مشاغل و سلیقه ها، تقویم رومیزی نیز در انواع مختلفی چاپ می شود که در این بخش آن ها را برای شما شرح می دهیم.
  • اداری
  • یادداشت دار
  • پایه دار
  • مدیریتی
  • زیر دستی
  • چوبی
  • فانتزی
  • هفتگی
مدل های چوبی، چرمی و فانتزی از گونه های دیگر تقویم ها به شمار می روند که ما سعی کردیم مهم ترین آنها را برای شما شرح دهیم.
اداری
یکی از پرکاربردترین مدل های تقویم که استفاده کنندگان بسیاری را مجذوب خود کرده است، نوع اداری است. مدل اداری، معمولا به صورت روز شمار است و تاریخ شمسی، قمری، میلادی را در بر می گیرد. این تقویم ها بر روی میز قرار می گیرند و قسمتی در این تقویم ها برای یادداشت کارهای روزانه تعویه شده است که بسیار پر کاربرد است.
انواع اداری
از جنس های مختلفی می توان در ساخت تقویم اداری استفاده کرد که پایه دو حلقه ای تقویم های رومیزی اداری بسته به سفارش مشتری به مدل های گوناگونی مانند: اداری پایه فلزی، روکش چرمی، گالینور، مقوایی، چوبی و پلکسی تقسیم می شود.
یادداشت دار
نوع یادداشت دار یکی دیگر از انواع تقویم های محبوب محسوب می شود. علت این محبوبیت آن است که در این مدل، همانطور که از نامش پیداست، صفحاتی برای یادداشت روزانه وجود دارد.
حتما برای شما پیش آمده است که در یک روز پر کار برخی از کارهای مهم خود را فراموش کرده باشید.
این سالنامه ها به شما کمک می کند تا با برنامه ریزی، بدون اینکه کاری را از قلم بیندازید کار کنید؛ به همین دلیل علاوه بر اینکه یک روزشمار محسوب می شود.
برای کاربران یک دفترچه یادداشت نیز به حساب می آید و افراد می توانند برای دقت در امور روزانه از آن استفاده کنند.
پایه دار
نوع پایه دار به 2 دسته کلی پایه سخت و پایه غیر سخت تقسیم می شوند. این دسته از تقویم های رومیزی معمولا بر روی یک پایه 3 گوش قرار می گیرند. جنس پایه در مدل پایه سخت، معمولا از فلز، گالینور، گلاسه سبک روکش دار و چوب می باشد و در مقابل جنس مدل های پایه غیر سخت عموما از کاغذ فانتزی و مقوا است. تقویم رومیزی چوبی یکی از معروف ترین مدل های تقویم های پایه دار محسوب می شود.
blog12-2
تقویم مدیریتی
فانتزی
جذابیت، این ویژگی بزرگترین عاملی است که باعث شده مدل فانتزی به یکی از پرطرفدارترین مدل های تقویم رومیزی در میان غشر جوان ،به خصوص بانوان عزیز شود.
در ساخت طرح های زیبای انیمیشنی و شخصیت های پر طرفدار کارتونی استفاده شده است و رنگ آمیزی بسیار شادی به کار رفته، همچنین تنوع طرح ها در مدل فانتزی بسیار زیاد است که همین امر سبب شده تا پر طرفدار باشند.
همانطور که از نام این نوع پیداست، یکی از مدل های زیبا و پر تقاضای شرکت ها و ارگان ها است و مدیران و کارمندان از آن بر روی میز کار خود استفاده می کنند. جدا از زیبایی که این تقویم به میز شما می دهد، می توانید یادداشت های روزانه خود را در آن ثبت کنید که بسیار مثمر ثمر است.
سایز تقویم های مدیریتی معمولا 16*23 است و در چاپ معمولا از مقوای گرماژ بالا استفاده می شود. به دلیل استفاده از ماده های مناسب در تهیه این کالا که از جنس پایه گرفته تا نوع چاپ و جنس صفحات، قیمت آن نیز تنوع بسیاری دارد و جزو روزنگار های مرغوب محسوب می شود.
زیر دستی
نمونه ای دیگر تقویم های رومیزی نوع زیردستی است. در این گونه بیشتر در مدل سررسید تولید می شوند و می توان آن را زیر مجموعه ای از مدیریتی نیز دانست. در نوع زیردستی پایه ای وجود ندارد و تماما از صفحات تشکیل شده که بسیار مناسب برای نوشتن یادداشت های روزمره است که در نگاهی دیگر مانند یک دفتر است.
چوبی
خاص ترین تقویم مجموعه ما، یعنی تقویم چوبی که به علت تنوع بالایی که در طراحی آن وجود دارد مورد پسند تمام اغشار جامعه است و به عنوان یکی از زیبا ترین گونه ها به شمار می رود. در این نوع می توان لطافت صفحات را در کنار سختی چوب با طرح های زیبا و چشم نواز مشاهده کرد.
از دیگر ویژگی هایی که باعث منحصر به فرد بودن این مدل از تقویم های رومیزی می شود، می توان به این نکته اشاره کرد که شما می توانید در کنار مدل چوبی، از جا خودکاری و برگه های یادداشت که در بخش پایه طراحی می شوند استفاده کنید که این امر زیبایی دوچندانی به سالنامه می بخشد و آن را کاربردی تر می کند.
به عنوان نکته می توان به این موضوع اشاره کرد که بیش از 60% فروش محصولات تقویم رومیزی مجموعه ما از تقویم رومیزی چوبی است، 10% برای تقویم های هفتگی و 30% به سایر مدل ها تعلق می گیرد. این نشانگر محبوبیت فراوان طرح چوبی است.
هفتگی
در آخرین گونه به طرح هفتگی می رسیم، که نوعی رایج از مدل های داخل بازار محسوب می شود. پایه این مدل از تقویم ها معمولا از جنس پلکسی، مقوا و فلزی است.
در این مدل 54 یا 56 صفحه وجود دارد که هر صفحه مختص به یک هفته است و در کنار این صفحات معمولا یک قسمت یادداشت وجود دارد که شما می توانید قرارها و کارهای خود را در آن یادداشت کنید.
نوع صحافی تقویم اداری
این مدل از تقویم ها اصولا در حالت استاندارد در سایز 8.5*12 یا 8*10 می باشند و صحافی تقویم های رومیزی اداری به صورت پانچ شده است. تقویم های رومیزی اداری، از طریق پانچ کاغذها و متصل شدن آن ها به یک پایه دو حلقه ای ساخته می شوند.
چاپ تقویم رومیزی
مطمئنا با پیشرفت علم و افزایش استفاده از فناوری های نو، روز به روز ابزار آلات قدیمی و خدمات چاپی جای خود را به تکنولوژی های جدیدتر می دهند، اما یکی از پرکاربردترین ابزاری که از قدیم تا به حال در شرکت ها و ارگان ها همراه کارمندان دیده می شود، تقویم ای است روی میز آنهاست.
چاپ تقویم با عکس دلخواه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی که همیشه در معرض دید و تداعی گر خاطره ها است، همیشه پرکاربرد بوده و در زمره بهترین هدایا تبلیغاتی قرار می گیرد.
چاپ اختصاصی
در سایت ما این امکان برای مشتریان عزیز فراهم شده است تا تقویم رومیزی متناسب با سلیقه خود را به صورتی که مد نظر آن ها است در هر اندازه و طرح دلخواهی سفارش دهند.
در صورتی که مشتریان عزیز درخواست نوع تبلیغاتی را داشته باشند، مجموعه بعد پنجم می تواند طرح لوگو و اسم برند شما را بر روی صفحات و پایه آن چاپ کند و همین طور شما می توانید تک تک صفحات تقویم را به صورت اختصاصی سفارش دهید.
در هر صفحه مطلب و تصویر مرتبط با حرفه و شرکت خود را چاپ کنید. این کار باعث می شود تا 1 سال تصویر و مطلب شما در مقابل دیدگان مصرف کننده باشد؛ این خود یک تبلیغات هدفمند در حوزه کسب و کار شما است.
 

دریافت آخرین مطالب آموزشی

لطفاً مطمئن شوید که وصل کردن مجدد کپچا فعال است